שלחו את תמונת המוצר שאהבתם ל- 050-930-5595 וקבלו מענה מהיר

כגג

אודות טופ האוס

אודות טופ האוס

טופ האוס” נוסדה בשנת 1978 ע”י ג’ורג’ זרביב המחזיק בתעודת “מעצב היכל” מאוניברסיטת “סורבון” שבפריז משנת 1966.
“טופ האוס” החלה כמפעל המייצר מערכות ישיבה עבור חנויות יוקרה מובילות בכל חלקי הארץ, בשנת 2002 לאחר 24 שנות פעילות נפתחה חנות התצוגה הראשונה עבור לקוחות פרטיים.

במהלך השנים התווספו ל”טופ האוס” חברי המשפחה ריטה זרביב בעלת ניסיון בשיווק, רם זרביב בעל ניסיון במחשוב ותוכנה ובן זרביב בעל ניסיון בכלכלה ומימון אשר הפכו את “טופ האוס” לעסק משפחתי מהשורה הראשונה.

כל תהליכי המכירה והיצור מתנהלים בהרמוניה אשר מעניקה ללקוח חווית שירות ומקצועיות שמעולם לא פגשתם.

אנו גאים בלקוחות דור שלישי אשר יודעים כי בטופ האוס ניתן להשיג את המיטב עם רעיונות משותפים וכי “השמיים הם הגבול”.

בטופ האוס אנו שמים דגש על הנדסת אנוש, ישיבה נוחה ובריאה ובעצם מייצרים את הספה במיוחד בשביל הלקוח.

אנו מזמינים אתכם לייצר מערכת ישיבה במיוחד בשבילכם, לפי המידות המתאימות לכם, כמו כן מזמינים אתכם לישיבה במפעלנו לפני תהליך הלבשת הבד\עור הסופי על מנת לבצע התאמות ושינויים אחרונים.

בכל דגם ניתן לבחור מידות, בדים, רגליים , תוספות מיוחדות כגון בדים מתפשטים הניתנים לכיבוס, מסגרת צוקל בעץ או במתכת, תוספות קדר וקפיטונאז’ או כל רעיון העולה במוחכם.

תהליך הייצור מתבצע מא’ עד ת’ במפעלנו החל משלד הספה הנבנה מעץ אורן פיני מלא ועד מילוי הכריות בנוצות אווז מתערובת שאנו מכינים בעצמנו המעניקה לישיבה רכות מסוג אחר.

אנו עובדים עם מיטב סוגי הבדים והעורות כגון שכטר, ארמל, עלית, רנבי, ארוטקס, וייץ, בוסקילה עורות וכו’…

חשוב להוסיף כי מדובר ביצור כחול לבן ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, ברשותנו מספר לא מבוטל של פטנטים המונעים את כל הפגמים הנוצרים במערכות ישיבה במהלך השנים.

Main Menu x